Kwatery, Pokoje, Apartamenty, Domki, Hotele, Pensjonaty w Białce Tatrzańskiej
A A A

Białka Tatrzańska to miejscowość podhalańska, szeroko rozwinięta turystycznie.
Dzięki temu powstało tutaj wiele miejsc noclegowych, w których warto się zatrzymać i odpocząć, zrelaksować się, po długim dniu.
Goście wsi mogą np. wynająć pokój, apartament w hotelu, czy pensjonacie.


Jednym z najpopularniejszych miejsc jest pensjonat „Toporów”.
Budynek został wybudowany w stylu architektury podhalańskiej, dodatkowo pokoje wykończone drewnem, co wpływa na miły i komfortowy pobyt. Jest możliwość przechowywania bagażu, sprzętu sportowego.
W obiekcie dla klientów znajduje się sauna, restauracja z kominkiem, sala dyskotekowa, siłownia, bilard, kryty basen, więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie w niepogodę.
Dodatkowo dla każdego darmowy dostęp do Internetu. Przed pensjonatem znajduje się duży, ogrodzony ogród, z miejscem na rozpalenie ogniska, czy grilla, a dla najmłodszych przygotowany został plac zabaw.
Goście maja również do dyspozycji monitorowany, bezpieczny parking na posesji.
Dodatkową zaletą są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Można również zamówić udogodnienia dla rodziców z małymi dziećmi.

Kolejnym interesującym miejscem jest Aparthotel Delta Białka. Ekskluzywny obiekt znajduje się w idealnym miejscu. Luksusowe apartamenty urządzone są w stylu góralskim, w połączeniu z nowoczesnością. Apartament wraz z łazienką i aneksem kuchennym, są idealnym miejscem by odpocząć. Goście do dyspozycji mają również jacuzzi saunę, basen, salę kominkową z kącikiem zabaw dla dzieci. Przed hotelem znajduje się ogród z miejscem na grillowanie, a dla najmłodszych przygotowany został plac zabaw. Dodatkową zaletą są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Istnieje również możliwość przyjazdu ze zwierzętami domowymi.

W Białce Tatrzańskiej znajduje się wiele komfortowych miejsc, gdzie można wynająć pokój. Oprócz hoteli, pensjonatów, znajdziemy również kwatery, domki prywatne. Jednak warto pamiętać, że jest to miejscowość bardzo popularna wśród turystów, dlatego nocleg należy rezerwować wcześniej.