Kwatery, Pokoje, Apartamenty, Domki, Hotele, Pensjonaty w Białce Tatrzańskiej
A A A

Agroturystyka Rzepka

Cena: od 18 zł PLN od 18 zł PLN
Kontakt 661472511, 182077846

Opis

Nasz dom leży na przełęczy, na wys.850 m.n.p.m. z widokiem na panoramę Tatr i Gorców. Posiadamy 3 pokoje gościnne z łazienkami i widokami na Tatry, dla 10 osób. Przy domu mamy basen, miejsce na ognisko (grila) i parking dla gości. Niedaleko domu znajduje się punkt widokowy (Litwinka-Grapa 902 m.n.p.m.), skąd można oglądać 4 Parki Narodowe: Pieniński, Babiogórski, Tatrzański i Gorczański. W pobliżu domu są trasy 2 wyciągów narciarskich krzesełkowych: Koziniec i Litwinka-Grapa, do których można dojść pieszo, a w niewielkiej odległości - liczne szlaki turystyczne po Tatrach polskich i słowackich oraz rzeka Białka -jedyna rzeka typu alpejskiego w Polsce.

Gospodarstwo reklamujemy jako "wypoczynek u rolnika' -posiadamy konie, kozy i kury. Prowadzimy naukę jazdy konnej dla dzieci, oraz hipoterapię (gospodarze są instruktorami), Gospodyni jest również specjalistą w naturalnym werkowaniu kopyt końskich i udziela lekcji werkowania dla chętnych.W sezonie udostępniamy sery kozie, Prowadzimy domową kuchnię z wykorzystaniem ziół.

Nasz obiekt leży na szlaku Małopolska Wieś Pachnąca Ziołami, gospodyni uczestniczy też w projekcie Małopolska Regionem Ziół i Agroturystyka Przyjazna Naturze 2000. Możemy udzielać gościom informacji na temat ziół i ich zastosowania w lecznictwie i kuchni oraz pokazać zioła w ogrodzie ziołowym przy domu.

 

 

Informacje dodatkowe

Wyposażenie pokoi: Balkon, Czajnik, Internet, Łazienka, Łóżko małżeńskie, Prysznic, WiFi
Rodzaje pokoi Pokój z łazienką 3 osobowy, Pokój z łazienką 4 osobowy, Pokój z łazienką 5 osobowy
Dodatkowe udogodnienia Akceptacja zwierząt, Dostęp do lodówki, Grill, Internet WiFi, Lodówka ogólnodostępna, Miejsce na ognisko, Ogród, Parking, Piaskownica, Plac zabaw dla dzieci, Pokoje z własnymi łazienkami, Sala telewizyjna, Wyżywienie na miejscu

Lokalizacja

Czarna Góra
Sołtystwo 28A, 34-532

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 3
Wyświetlony: 2691
Wygasa: 2019-07-22 22:35:00

Komentarze

Mapa Białki Tatrzańskiej